O nas

Grafika użytkowa – Królowa nocy

Sklep powstał z myślą o wielbicielkach i wielbicielach postaci Królowej Nocy, która jest przewodnim motywem malarstwa Roksany Kularskiej-Król (roxi). Od 2010 r. Królową Nocy można było spotkać jedynie na obrazach, dziś proponujemy Wam przedmioty codziennego użytku takie jak kubki, torby, koszulki oraz serigrafie z motywem Królowej Nocy.

Królowa Nocy

Królowa Nocy to postać inspirowana obserwacjami na ulicach, historiami zasłyszanymi od ludzi, snami… To Wielka Kobieta, która jest strażniczką kobiecej, przewrotnej natury, łamie stereotypy dotyczące urody. Przede wszystkim zaś jest nieoczywista i wymaga od odbiorcy zaangażowania w rozszyfrowaniu drugiego dna…Królowa Nocy to jeden wielki paradoks.

Królowa Nocy jest postacią, która ma w sobie magię, moc i kobiecość…Chodzi tu o kobiecość prawdziwą, która wypływa z pradawnych wierzeń i praktyk. Królowa Nocy nawiązuje do archetypu Wielkiej Boginii, który ostał opisany przez Carla Gustava Junga- szwajcarskiego psychologa, twórcę psychologii głębi.

Ścieżki Królowej Nocy wiodą przez różne wizje, sny, mity i symbole. Za każdym razem możemy odkrywać wiele różnych znaczeń związanych z kobiecą naturą.

Linia produktów z motywem Królowej Nocy została stworzona dla osób, które cenią oryginalność, wyjątkowość i starają się wychodzić poza ogólnie przyjęte standardy.

Jest wiele ciekawych marek na rynku, ale Królowa Nocy jest tylko jedna! 😉

roxi
Roksana Kularska-Król